16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۱:۵۲:۲۶
کد مطلب:  1650942
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان:
امسال شاهد رتبه های درخشان در سطح استان و یک جهش علمی بزرگ در رتبه های کنکور بودیم

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در حاشیه تجلیل از دانش آموز امیرمهدی زلفی رتبه اول گروه علوم انسانی در کنکور سراسری اظهار داشت : امسال شاهد رتبه های درخشان در سطح استان و یک جهش علمی بزرگ در رتبه های کنکور بودیم.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ابهر، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه شهرستان ابهر، وجیه اله نوروزی فرماندار شهرستان ابهر، بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل، محمدی رییس اداره حراست اداره کل، شریفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابهر و ابراهیمی معاون آموزش متوسطه شهرستان با دانش آموز امیرمهدی زلفی رتبه یک گروه علوم انسانی در کنکور سراسری دیدار کردند.

مظفری، ضمن تبریک جهت کسب رتبه اول گروه علوم انسانی توسط امیرمهدی زلفی گفت: امسال شاهد رتبه های درخشان در سطح استان و یک جهش علمی بزرگ در رتبه های کنکور بودیم که نشان از برنامه ریزی و تلاش همکاران و استعداد و همت دانش آموزان استان بود.

وی با اشاره به لزوم برنامه ریزی در جهت توسعه و پیشرفت روزافزون آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: باید در بین تمامی دانش آموزان ایجاد امیدواری و انگیزه کرد و با برنامه ریزی در راستای شکوفایی استعداد دانش آموزان حرکت کرد.

در پایان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان و هیئت همراه و جمعی از مسئولین شهرستان ابهر از زحمات و تلاش های دانش آموز امیرمهدی زلفی رتبه اول گروه علوم انسانی در کنکور سراسری تجلیل بعمل آمد.

به اشتراک بگذارید :