13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۱۰:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1650624
به مناسبت 17 مرداد، «روز خبرنگار»، انجام شد:
بازدید رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از «خبرگزاری میزان»

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی، به مناسبت «روز خبرنگار»، با حضور در خبرگزاری میزان (قوه قضائیه)، ضمن بازدید از این خبرگزاری،این روز را به خبرنگاران و مسئولان خبرگزاری، تبریک گفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شهریار فولادوند؛ به مناسبت «روز خبرنگار» در خبرگزاری میزان (قوه قضائیه) حضور یافته و از نزدیک با مدیر عامل و خبرنگاران این رسانه، دیدار و گفت وگو کرد و از دو نفر از خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش این خبرگزاری، تقدیر به عمل آورد.

فولادوند گفت: مجموعه رسانه می‌تواند با انعکاس صحیح وضعیت آموزش و پرورش از یک سو و خواسته های جامعه از دستگاه تعلیم و تربیت، از سوی دیگر، پل ارتباطی جامعه و آموزش و پرورش شده و این رسالت مهمی است.

فولادوند با اشاره به اثر پذیری همه حوزه‌ها از آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش باید به شکلی جدی در اذهان مردم برجسته شود، چرا که تعلیم و تربیت مساله مهمی است که تأثیر آن در همه حوزه‌ها مشاهده می‌شود.

وی در پایان گفت: با اجرای سند تحول، رویکرد‌ها در حال تغییر است و این تغییرات تنها با حمایت آحاد جامعه و رسانه امکان پذیر است.

به اشتراک بگذارید :