13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ ۰۷:۴۲:۴۴
کد مطلب:  1650284
همزمان در روز خبرنگار صورت گرفت؛
قدردانی اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش از خبرگزاری صدا و سیمای مرکز قزوین

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز یکشنبه هفدهم مردادماه هم زمان با روز خبرنگار در نشست شورای معاونان با حضور دکتر حسنعلی اصغری از غلامرضا کشاورز زرکش معاون خبر صدا و سیمای مرکز قزوین تجلیل به عمل آمد.

مدیر کل آموزش و پرورش ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای رسانه به خصوص شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار به کارکنان تحریریه خبر صداوسیما از تلاش ها و ارتباطات گسترده معاونت خبر مرکز قزوین با آموزش و پرورش استان و از تمامی مدیران خبر ،خبرنگاران و تصویربرداران این مرکز تقدیر کرد.

غلامرضا کشاورز معاون خبر صداوسیمای مرکز قزوین تبدیل روایت و رویداد ها به گزارش خبری قابل فهم برای مخاطبان را از هنرهای حرفه خبرنگاری عنوان کرد و گفت : یکی از مهم ترین موئلفه های خبرنگاران منصف انعکاس اخبار کامیابی و موفقیت ها درکنار نقاط ضعف و ناکامی ها است تا با این نگرش به فضای ترمیم چالش ها و کمبود ها توسط مسئولان بیشتر و عمیق تر پرداخته شود.

 

معاون خبر صداوسیما انتشار اخبار علمی، تربیتی و فرهنگی در آموزش و پرورش را موجب رشد و تعالی در قدرت نفوذ پذیری و الگوگیری در نوجوانان و دانش آموزان موثر عنوان کرد و افزود: نظام تعلیم و تربیت با رویکرد فرهنگی به موضوعات و با توجه به جامعه آماری بالا و تنوع مسائل مرتبط با آموزش می تواند بستر مناسبی برای برنامه سازی از دورترین روستاهای محروم تا مرکز شهرستان باشد که می بایست به این موضوع با برنامه ریزی بصورت دقیق پرداخته شود.

وی روحیه نقد پذیری و نگاه موشکافانه به مسائل را در مسئولان نظام تعلیم و تربیت در استان از نقاط قوت آموزش و پرورش نام برد و گفت :سعه صدر مسئولان آموزش و پرورش استان به همراه روحیه ی نقد پذیری شرایط را برای کمال ، اصلاح و بهبود برنامه ها با شناخت  از کاستی‏ها و نواقص و تلاش در جهت رفع آنها فراهم خواهد ساخت.

به اشتراک بگذارید :