16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ۱۴:۴۶:۰۱
کد مطلب:  1649890
پیام تبریک رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به مناسبت روز خبرنگار

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، این روز را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان اموزش و پرورش استثنایی متن پیام دکتر  سید جواد حسینی  به شرح ذیل می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
ن ۚ والْقلم وما یسْطرون

اختصاص یک روز به عنوان روز خبرنگار، تقدیر از زحمات وقایع‌ نگارانی است که حرمت قلم و آگاهی را پاس داشته و با مسئولیت ناشی از تعهد و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به اشاعه حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر ‌بخشیده و پرچم مطالبه‌گری از مسوولان و پاسخگویی به مردم و افکار عمومی را همواره در اهتزاز نگه می­دارند.
روز خبرنگار یادآور زحمات بی دریغ و تلاش های خالصانه اصحاب رسانه در پاسداشت از حریم اطلاع­ رسانی است.

در زیست بوم کرونا خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت و در خط مقدم مبارزه با این بیماری برای آگاهی بخشی به جامعه قدم برداشتند.
گسترش عدالت در نظام  تعلیم و تربیت  و اجتماعی شدن این نهاد انسان ساز جز با مشارکت خبرنگاران و رسانه‌ها  که نقش بی‌بدیلی در گفتمان‌سازی، جلب مشارکت و رویکرد اجتماعی شدن دارند، امکان پذیر نیست.

اینجانب ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز بزرگ، تلاش و کوشش خبرنگاران را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی متعهّدانه ارج می‌نهم. از ایزد منان تداوم عزّت و اهتمام مسئولانه همه این عزیزان را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی­ بخشی آرزومندم.

به اشتراک بگذارید :