18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ۱۲:۲۰:۴۸
کد مطلب:  1649708
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
فضای باز مدارس در اختیار مراسمات عزاداری محرم قرار خواهد گرفت

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ؛ صبح روز یکشنبه هفدهم مردادماه نشست اعضای شورای معاونان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، معاونین ، مدیران ناحیه یک ،ناحیه دو شهرستان قزوین و مدیریت شهرستان البرز برگزار شد.

حسنعلی اصغری در ابتدای این نشست با تبریک هفدهم مردادماه و روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای رسانه به ویژه شهید محمود صارمی به تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران استان؛ گفت:حمرانی خوب با داشتن فرایندی روشن و شفافیت محقق خواهد شد که رسیدن به این منظور با حضور موثر خبرنگاران که پیام رسان بین دستگاه ها و مخاطبین هستند میسر خواهد شد.

این مقام مسئول نقد منصفانه و نگاه کارشناسی به مسائل را از وظایف اصلی خبرنگاران دانست و تاکید کرد: خبرنگاران می‌توانند با انتشار اخبار به همراه انتقال نظرات و پیشنهادات ذینفعان به ایجاد فضای همدلی در جامعه کمک نمایند.

حسنعلی اصغری مدیرکل آموزش و پرورش ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، گفت: مدیران مناطق و نواحی ضمن رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی فضای بازمدارس را برای برگزاری مراسمات عزاداری ماه محرم در اختیار هیأت‌های مذهبی با هماهنگی ادارات تبلیغات اسلامی قرار دهند.

 

ایشان با تاکید بر انسجام در اجرای برنامه ها، مهم ترین موضوع در پروژه مهر را برنامه ریزی دقیق برای نیروی انسانی در استان عنوان کرد و گفت: در سازماندهی و ساماندهی نیروی انسانی با تدبیر و مدیریت خوب مدیران مناطق و نواحی در انجام پروژه مهر با هم دلی و هماهنگی موفق خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ درصد از فرهنگیان استان واکسینه شده اند اظهار کرد: استان قزوین به لحاظ عملکردی در واکسیناسیون معلمان در کشور رتبه اول را کسب کرده که نشان دهنده سرعت، دقت و انسجام طرح واکسیناسیون فرهنگیان استان و همراهی مطلوب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی با آموزش و پرورش استان است.

 

به اشتراک بگذارید :