23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ ۰۸:۰۲:۰۰
کد مطلب:  1648986
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
خبرنگاران طلایه‌داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند

 

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در هفدهمین روز از مردادماه 1400، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

۱۷ مرداد روز خبرنگار در حقیقت، یادآور اراده عظیم مردان و زنانی است که برای بازگویی حقایق، پرچم مقدس اطلاع‌رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند و در راه روشنگری و آگاهی‌بخشی، خود را روشنی‌بخش راه، دیگران قرار داده‌اند.

اصحاب رسانه وجدان بیدار جامعه، تصویرگر وقایع و پرچم‌داران تعهد و وظیفه‌اند، اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار، آنجا بیشتر روشن می‌شود که با وجود تعدد رسانه‌ها و گسترش فناوری‌های نوین در دنیای امروز، این قشر فهیم همواره نقش مؤثر و محوری در تمامی تحولات جامعه داشته و دارند و با تخصص، تعهد و نحوه عملکردشان به رسانه‌ها و شبکه‌های گسترده ارتباطات هویت می‌بخشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام عرصه اندیشه و قلم و ارج نهادن به تلاش‌های ارزنده تمامی سفیران امید و آگاهی، روز خبرنگار را به کلیه خبرنگاران، اصحاب رسانه، عکاسان و مدیران رسانه‌ها که در تمامی لحظات شیرین و یا سخت و طاقت‌فرسا همراه ما بودند تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم. روزتان مبارک و خجسته باد.

محمد اعتدادی
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان
 

به اشتراک بگذارید :