13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ۰۹:۵۳:۵۷
کد مطلب:  1647888
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد:
آیین افتتاح مدرسه دخترانه خیر ساز حاج عباس امینی شهر تیران

مدرسه دخترانه خیر ساز حاج عباس امینی شهر تیران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون آیین افتتاح مدرسه خیرساز حاج عباس امینی با حضور محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، حجت الاسلام شیاسی امام جمعه شهر رضوانشهر ، ذاکران معاون اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان،حججی فرماندار شهرستان، عباس سلطانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون، عبد یزدان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان و عباس امینی خیر مدرسه ساز در سالن بصیرت مدیریت آموزش و پرورش تیران و کرون برگزار شد.

در این مراسم محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان اظهار داشت: حاج عباس امینی از سرمایه زندگی خود برای ساخت این مدرسه هزینه کرده است، انجام کار خیر بالاترین افتخار، صدقه جاریه و ذخیره آخرت است و تا آخر عمر دعای خیر دانش‌آموزان را به همراه دارد.

وی ضمن ابراز امیدواری از روند فعالیت خیران در سطح شهرستان، تصریح کرد: ساخت مدرسه، زمینه پرورش دانش‌آموزان را به عنوان آینده سازان کشور فراهم خواهد کرد و ذوق و اشتیاق بیشتری را برای کسب علم در بچه ها ایجاد می‌کند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون خیران بزرگی دارد، تصریح کرد: این شهرستان مدارس قدیمی و فرسوده زیادی دارد که از خیران دعوت می شود با ورود به عرصه نوسازی و بِه سازی مدارس، قدم‌های ارزنده‌ای را برای ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان بردارند.

عباس امینی خیر مدرسه ساز نیز در این مراسم با اشاره به اینکه هدف خیر در ابتدا کسب رضایت خدا و در مرحله بعد کمک به پیشرفت و آبادانی کشور است، گفت: امیدواریم با تلاش مسوولان و معلمان شاهد تربیت دانش آموزانی آینده ساز و دانشمند باشیم.

به اشتراک بگذارید :