11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ ۰۷:۲۴:۱۸
کد مطلب:  1645468
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی :
نظارت مستمر در کیفیت فعالیت های آموزشی سوادآموزی نقش بسزایی دارد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: نظارت مستمر در کیفیت فعالیت های آموزشی سوادآموزی نقش بسزایی دارد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی مهدی مودی در سومین جلسه گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی استان اظهار داشت : درنظارت بر فعالیت های سوادآموزی در راستای ساختارمند کردن برنامه نظارتی بر کلاس ها،با در نظر گرفتن حدالاقل ۲۵درصد از فعالیت های سوادآموزی در استان از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز و تا ۱۵شهریورماه ادامه دارد.

وی افزود: این نظارت ها در راستای ادامه فعالیت‌های آموزشی بر محورهای، حصول اعتماد و اطمینان از صحت ثبت نام سوادآموزان، اطمینان از ارائه خدمات آموزشی وباکیفیت بودن آموزش‌های ارائه شده از طریق تماس تلفنی می باشد.

مهدی مودی در سومین جلسه گروه بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی استان اظهار داشت : با صدور ابلاغ معین برای کلیه معاونین اداره کل وهمکاران سوادآموزی استان تا کنون نظارت بر فرایند برگزاری امتحانات به صورت حضوری و غیرحضوری صورت پذیرفته است.

مدیرکل آموزش وپرورش استان ادامه داد: میزان سطح سواد اولیا دانش آموزان بسیار حائز اهمیت می باشد و در این زمینه باید تلاش کرد که با استفاده از ظرفیت سایر حوزه های آموزش و پرورش و همکاری سایر دستگاهها،جهت شناسایی و جذب  بیسوادان به اهداف مورد نظر رسید.

مودی تاکید کرد: هرگونه تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری امتحانات در سطح استان با توجه به تصمیم گیری ستاد کرونا ومحوریت حفظ سلامت مخاطبان می باشد.

وی در ادامه افزود؛ طبق آخرین آمار برگزاری آزمون دوره های (سوادآموزی ، انتقال ، تحکیم )تا کنون، معادل ۵۰درصد از حجم عملکرد استان با رعایت پروتکل بهداشتی با موفقیت بوده است.

به اشتراک بگذارید :