10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۱:۱۵:۲۶
کد مطلب:  1644920
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان لرستان خبر داد؛
برگزاری دوره آموزشی((روان شناسی شخصیت))

کیانوش احمدی گفت : دوره آموزشی((روان شناسی شخصیت)) به میزان ۱۶ ساعت برای عوامل اجرایی گزینش آموزش و پرورش استان به مدت دو روز در محل سالن گروه های آموزشی اداره کل برگزارمی گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، احمدی در ابتدای این دوره با اشاره به اهمیت آشنایی گزینشگران با موضوع شخصیت افراد گفت: گزینش، موضوع بسیار مهمی است که بخش اعظم آن با ویژگی های درونی افراد در ارتباط بوده و می طلبد که گزینشگران با ویژگی های شخصیتی و روش های درک شخصیت افراد آشنا باشند.
وی  در ادامه با عنایت به امور جاری هسته گزینش بیان داشت: حجم کار در هسته گزینش و نمایندگی های گزینش بسیار بالاست و انتظار می رود همکاران عزیز تمام امور را با سرعت و دقت لازم پیگیری و انجام دهند.
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش استان با اشاره به اعلام اولیه اسامی داوطلبین دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در هفته اول شهریورماه تاکید کرد: باید شرایطی را ایجاد نماییم که پروژه کاری بررسی صلاحیت عمومی داوطلبین دانشگاه فرهنگیان در زمان مقرر و با شعار محوری((سرعت، دقت، رافت و رحمت اسلامی با رعایت قوانین و مقررات ))انجام گردد.

در ادامه این دوره آموزشی موضوعات تخصصی روان شناسی شخصیت توسط همت نورعلی  برای شرکت کنندگان در دوره، آموزش داده شد.

 

به اشتراک بگذارید :