8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۱۰:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1644788
از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی اعلام شد؛
اسامی برگزیدگان «مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان» در بخش پژوهش

نتایج مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان در بخش پژوهش، از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی، اعلام شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،‌ سی و نهمین دوره مسابقات قران، عترت و نماز دانش آموزان سراسر کشور با پایان یافتن بخش پژوهشی در استان سمنان به کار خود خاتمه داد.

بر اساس این گزارش، این دوره از مسابقات در دو بخش «آوایی» به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و بخش «پژوهشی» به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان برگزار شد و در آن دانش آموزان دختر و پسر به رقابت پرداختند.

بر این اساس، در حوزه دانش‌آموزی رشته‌های تفسیر، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، احکام، انشای نماز، قرائت، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ عمومی، حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰جزء، حفظ ۲۰جزء، حفظ کل، مداحی و اذان از مهم ترین رشته‌هایی است که برای دانش‌آموزان پسر و دختر برگزار شد.

در این گزارش آمده است؛ در این دوره از مسابقات بیش از ۷.۵میلیون دانش‌آموز و فرهنگی با وجود کرونا از مرحله نخست (سطح مدرسه) تا مرحله کشوری در این مسابقات شرکت کردند که تمام مراحل مسابقات به صورت غیر حضوری و از طریق «شبکه شاد» برگزار شد.

شایان ذکر است؛ بخش آوایی این مسابقات از روز شنبه ۲۶تیرماه آغاز و تا ۳۱تیر ادامه داشت و بخش پژوهشی، از تاریخ 2 تا 7 مرداد برگزار شده است.

برای دریافت اسامی دانش آموزان برگزیده اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :