8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۹:۵۹:۰۴
کد مطلب:  1644782
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان:
روزانه هزار نفر از همکاران فرهنگی استان، علیه کرونا واکسینه می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان با اشاره به این که روزانه هزار نفر از همکاران فرهنگی استان، علیه کرونا واکسینه می‌شوند؛ اظهار کرد: فرهنگیان استان در اسرع وقت با توجه به برنامه های اعلام شده نسبت به واکسیناسیون کووید 19 اقدام کنند تا برای بازگشایی مدارس، دغدغه واکسیناسیون وجود نداشته باشد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمیدرضا رخشانی؛ اظهار کرد:  طرح واکسیناسیون فرهنگیان، همزمان با سراسر کشور در استان سیستان و بلوچستان و در روز عید غدیر خم آغازشده و با اعمال اولویت برای همکاران شاغل درمدارس در حال انجام است.

وی با بیان این که در طرح واکسیناسیون فرهنگیان استان، مقرر است تا روزانه هزار نفر واکسینه شوند، گفت: برنامه تقسیم بندی و زمان بندی واکسیناسیون همکاران فرهنگی، براساس جمعیت مدارس متوسطه اول، دوم و ابتدایی و همچنین حروف الفبا صورت گرفته است.

رخشانی خاطر نشان کرد: قرار است واکسیناسیون همکاران در مرحله اول تا ۲۰مردادماه پایان یابد و مرحله دوم در شهریور ماه انجام پذیرد و امیدواریم با اجرای این طرح، شاهد بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس درس، در مهرماه 1400 باشیم.

شایان ذکر است؛ در طرح واکسیناسیون فرهنگیان قرار است، همه همکاران و پرسنل آموزش و پرورش به ویژه معلمان و همه مجموعه‌های مرتبط با آموزش و پرورش با هدف آمادگی برای شروع سال تحصیلی جدید علیه ویروس کرونا واکسینه شوند.

به اشتراک بگذارید :