14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۷:۴۶:۰۱
کد مطلب:  1644370
دانش آموز اصفهانی و رتبه نهم کنکور تجربی:
کلاس‌ کنکور نرفتم/ روزانه ۷ تا ۸ ساعت ‌درس می‌خواندم

آوا فاضلی گفت: هدف من پزشکی دانشگاه تهران است و به تمامی متقاضیان کنکور سراسری ۱۴۰۱ پیشنهاد می‌کنم که به هدف خود توجه ویژه داشته و برای رسیدن به آن به مدت یک سال تلاش بی‌وقفه داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، آوا فاضلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به علت موفقیت خود در کنکور 1400 اظهار داشت: طی مدت زمان تعطیلی مدارس به علت شیوع ویروس کرونا برای بعضی از دروس به صورت شخصی کلاس شرکت کردم اما این در حالی است که در قدم نخست سعی داشتم به کتاب‌های وزارتی مسلط و سپس به استفاده از کتاب‌های کمک درسی بپردازم.

وی درباره نقش کلاس‌های کنکور و تقویتی در موفقیت خود بیان کرد: بدون شک کلاس‌های دروس تخصصی را دارای تاثیر به سزایی در موفقیت خود می‌دانم، چرا که درس‌های عمومی تنها نیاز به توجه ویژه از سوی خودمان دارد.

رتبه 9 رشته تجربی از اصفهان افزود: برای شرکت در کلاس‌های کنکور از سوی موسسه‌ها پیشنهاداتی داشتم، اما این در حالی است که برای حضور در کنکور سراسری 1400 از هیچکدام یک از کلاس‌های کنکور استفاده نکردم. لازم است است که از خانواده خود نیز برای حمایت، مهیا کردن آرامش، شرایط و امکانات لازم تقدیر و تشکر کنم.

وی پیرامون ساعات مطالعه خود تصریح کرد: در ابتدا با روزانه 7 تا 8 ساعت مطالعه، درس خواندن را برای کنکور سراسری 1400 از تابستان سال گذشته آغاز کردم، در حالی که پس از عید نوروز و از ابتدای سال جاری میانگین روزانه 13 تا 14 ساعت مطالعه داشتم.

فاضلی ادامه داد: در سال کنکور مدرسه می‌تواند برای دانش‌آموز حاشیه ساز باشد، چراکه هدف مدرسه معمولاً متفاوت است، اما این در حالی است که مدرسه برای بعضی از دروس نیز امری ضروری بوده و موجب نظم بخشیدن به درس خواندن دانش‌آموز می‌شود.

به اشتراک بگذارید :