27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ۰۹:۵۷:۳۹
کد مطلب:  CQAWX9lw
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
450 نفر از دانش آموزان و عوامل اجرایی به سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان کشور اعزام می شوند

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اعزام 450 نفر از دانش آموزان و عوامل اجرایی در سی و دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان کشور در مردادماه خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم ، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با بیان اینکه این دوره از مسابقات با شعار ،رضایت ، امنیت و سلامت از منزل تا منزل انجام می شود اظهار داشت : با اعزام بیش از450  نفر از دانش آموزان ورزشکار دختر و پسر به همراه مربیان و عوامل اجرایی به مسابقات فرهنگی ورزشی دانش آموزان کشور، که از تاریخ دهم مرداد ماه 1395 به میزبانی مراکز مختلف استانی کشور برگزار می شود، حضوری پررنگ و قدرتمند خواهیم داشت .

وی افزود: در خلال این مسابقات، استعدادیابی از میان دانش آموزان شرکت کننده برای انتخابی تیم ملی دانش آموزی برای مسابقات دانش اموزان جهان ISF  انجام خواهد شد.

رحیم ادامه داد : این دانش آموزان منتخبین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، کانونهای ورزشی و مسابقات منطقه و استان هستند که درقالب  تیم ها و رشته های مختلف ورزشی-فرهنگی به مرحله کشوری مسابقات دانش آموزی اعزام می شوند .

این مقام مسئول با بیان اینکه دانش آموزان شهرستانهای تهران با آمادگی مناسبی پای به این رقابت ها می گذارند اظهار داشت : ورزش دانش آموزی نه ورزش قهرمانی بلکه، ورزش آموزشی و تعلیم – تربیتی است و در برگزاری مسابقات بیشتر به دنبال اهداف تعلیم و تربیتی دانش آموزان هستیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران خاطرنشان کرد : ، در مرحله اول این دوره از رقابتها تیم دو و میدانی و تیم تنیس روی پسران به استانهای چهارمحال بختیاری و شهرمقدس قم اعزام و به رقابت می پردازند و در مرحله دوم کاروان های رشته های توپی از 15 مرداد ماه برای رقابت به استان مرکزی و همچنین اعزام دانش آموزان دختر در تاریخ بیستم مرداد ماه به استان چهارمحال بختیاری آغاز خواهد شد و دیگر تیم های ورزشی تا پایان شهریور ماه به استان های اصفهان ،شیراز ، کردستان اعزام خواهند شد.

 

به اشتراک بگذارید :