22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۱:۰۲:۳۳
کد مطلب:  1643572
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
فرهنگیان طبق نوبت و اطلاع رسانی به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند

آذرکیوان امیرپور گفت: با توجه به شروع واکسیناسیون فرهنگیان، زمان دقیق مراجعه تمامی فرهنگیان برای واکسینه شدن از قبل به آنها اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در یازدهمین روز از مرداد ماه ۱۴۰۰، آذرکیوان امیرپور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش در خصوص زمان بندی واکسیناسیون فرهنگیان اظهار داشت: واکسیناسیون فرهنگیان در شهر اصفهان از روز گذشته در دو مرکز تجمیعی کانون امام خمینی و ورزشگاه خرازی آغاز شد که فرهنگیان شاغل در نواحی یک، سه و پنج در کانون امام خمینی(ره) واقع در خیابان دستگرد و همکاران شاغل در نواحی دو، چهار و شش در ورزشگاه خرازی واقع در چهارراه پیروزی واکسین خواهند شد.

امیر پور تاکید کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام در مراکز تزریق واکسن از همکاران عزیز می خواهم که از مراجعه بدون نوبت به مراکز جداً خودداری کنند.

وی افزود : تاریخ و زمان واکسیناسیون توسط ادارات آموزش و پرورش نواحی و مدیران مدرسه به اطلاع همکاران خواهد رسید تا در زمان مقرر همکاران به مراکز مراجعه کنند و در کمترین زمان ممکن واکسینه شوند.

به اشتراک بگذارید :