14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۰۹:۰۲:۳۳
کد مطلب:  1643232
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی به رتبه های برتر کنکور سراسری

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی طی پیامی موفقیت داوطلبان اراکی را در کسب رتبه‌های برتر کنکور سراسری تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی در پی موفقیت دانش آموزان ناحیه 2 اراک در کسب رتبه های برتر کنکور سال 1400، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی طی پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

متن پیام «بهرام حسین آبادی» بدین شرح است:

باسمه تعالی

خبر درخشش دانش آموزان عزیز استان در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها موجب شادی و مباهات اینجانب و مردم شریف استان مرکزی شد.

با کمال مسرت و افتخار موفقیت فرزندان خوبم در سراسر استان در آزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1400 به ویژه درخشش  آقایان محمد اسماعیلی و امیرمهدی میقانی دانش آموزان  دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی ناحیه 2 اراک در کسب رتبه سوم و پنجم گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی را در گام نخست به این فرزندان ساعی و اولیای ایشان و سپس به همه همکاران و معلمان عزیز به ویژه همکاران ارزشمندم در دبیرستان علامه حلی ناحیه 2 اراک تبریک ویژه می‌گویم.

آنچه امروز به همت والای این جوانان سرافزار رقم خورد یکی از تاریخی ترین و کم نظیرترین دستاوردهایی بود که در دفتر افتخارات آموزش و پرورش استان مرکزی ثبت شد.

اینجانب ضمن قدردانی از حمایت خانواده‌ها در این شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و تعطیلی ناخواسته کلاس های درس حضوری که به حق حامی بزرگ امر آموزش بودند و تشکر ویژه از معلمان و مدیرانی که در کسب این دستاورد هر کدام به سهم خود اثرگذار بودند، آرزو دارم این فرزندان برگزیده در سایر مراحل زندگی و طی مدارج علمی موفق و پیروز باشند.

 

حسین آبادی

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی

به اشتراک بگذارید :