18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۰۹:۰۱:۱۱
کد مطلب:  1643196
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خبر داد:
اختصاص 16 پایگاه ویژه انتخاب رشته داوطلبان کنکور 1400

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی از آمادگی 16 پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش استان برای داوطلبان کنکور 1400 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی «معصومه انصاری» با اعلام این خبر در تشریح نحوه فعالیت پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش برای داوطلبان کنکور 1400 ، اظهار داشت: این مراکز با حضور مشاوران مجرب و آموزش دیده در سراسر استان بعد از اعلام نتیجه اولیه کنکور شروع به فعالیت کرده و تا آخرین روز انتخاب رشته به کارخود ادامه می‌دهند.

وی ادامه‌داد: 16  پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش درتمامی مناطق و نواحی استان آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به داوطلبان کنکور 1400 هستند.

وی افزود: این پایگاه ها با بهره مندی از آخرین نرم افزار های انتخاب رشته، موجبات توفیق بیشتر داوطلبان را فراهم خواهند آورد.

 انصاری در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبین انتخاب رشته از  آنها خواست تا صرفا به مراکز انتخاب رشته دارای مجوز مراجعه نمایند چرا که بسیاری از آموزشگاه‌ها و مراکز غیر رسمی، با ارائه راهنمایی‌های غیرعلمی و  دور از واقعیت، موجب سرگردانی و در نهایت انتخاب های اشتباه داوطلبین می شوند

به اشتراک بگذارید :