20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۲۳:۱۲:۳۳
کد مطلب:  1642732
پیام تبریک مدیر آموش وپرورش شهرستان ابهر در پی کسب رتبه اول گروه علوم انسانی توسط دانش آموز ابهری

محمدحسن شریفی مدیر آموش وپرورش شهرستان ابهر در پیامی کسب رتبه اول گروه علوم انسانی توسط دانش آموز امیرمهدی زلفی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابهر محمدحسین شریفی مدیر آموزش وپرورش شهرستان ابهر در پیامی کسب رتبه اول گروه علوم انسانی توسط دانش آموز امیرمهدی زلفی را تبریک گفت.متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

مردم فهیم شهرستان ابهر با سلام و تحیات

به همت دانش آموزان تلاشگرمان برگ زرین دیگری بر افتخارات شهرستان ابهر افزوده شد. در شرایط سخت کرونایی که زیست بوم جدیدی بر آموزش حاکم شده است، دانش اموزان و همکاران عزیزمان در عرصه تعلیم و تربیت بودند که مرزها را در نوردیدند و رتبه های درخشانی را در بزرگترین آزمون سراسری به نام ابهررود رقم زدند.

طلایه دار این کاروان علمی امیرمهدی زلفی است که رتبه اول کنکور رشته انسانی را احراز و نقطه اوجی در کسب رتبه های برتر کنکور ایجاد کرد.

بر خود وظیفه میدانم ضمن تقدیر از تمامی همکاران ارجمندم در نظام تعلیم و تربیت و دانش آموزان ساعی شهرستان، این افتخار بزرگ را به همه همشهریان عزیز، خانواده های محترم این بزرگواران، همکاران عزیزم و علی الخصوص مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان زنجان تبریک عرض میکنم.

همواره برفراز باشید.

محمدحسین شریفی خادم فرهنگیان شهرستان ابهر

به اشتراک بگذارید :