8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۲۱:۱۵:۱۵
کد مطلب:  1642666
در پی افتخار آفرینی در کنکور سراسری 1400
فرماندار شهرستان جلفا پیام تبریک صادر کرد

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا در پی افتخار آفرینی دانش آموز این شهرستان در کنکور سراسری 1400 پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جلفا؛ فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا در پی افتخار آفرینی آیناز مارالی دانش آموز این شهرستان در کنکور سراسری 1400 پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام صادق احمدی بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم


توفیق ورود به دروازه‌های دنیای علم ودانش، یکی از موهبت هاست از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش، از این موهبت بهره خواهد جست.
نتیجه رضایت بخش کنکور تنها چیزی است که می تواند هر فردی را خوشحال کند و از صمیم قلب به آن ها تبریک گفت برای زحمات دراز مدت آن ها در طول شبانه روز که توانسته اند در اولین و بزرگ ترین آزمون زندگی یعنی کنکور موفق شوند، از همینجا به تمامی فرزندان پرتلاش ایران اسلامی بویژه دانش آموزان پرتلاش شهرستان مرزی جلفا که حائز رتبه های تک رقمی و چند رقمی در کنکور ۱۴۰۰ شده اند تبریک می‌گویم.
اما خبر موفقیت سرکار خانم آیناز مارالی دانش موفق و پرتلاش دبیرستان نمونه تلاش هادیشهر موجب مسرت و شادی مردمان عزیز شهرستان جلفا گردید.
به طور قطع نتیجه تلاش های جنابعالی بی جواب نمانده و حاصل زحمات شما در مدت تعیین شده می باشد که اکنون به آن رسیده اید. موفقیتت و رسیدن به آرزوهای بزرگ در آینده ای نه چندان دور را به شما و خانواده محترمتتان تبریک می گویم. اما این موفقیت حاصل نمیشد مگر حمایت خانواده محترم، معلمان عزیز، مدیران پرتلاش آموزش و پرورش شهرستان و تمامی کسانی که در این موفقیت سهیم بودند. ضمن تبریک مجدد امیدوارم در سال‌های آتی شاهد کسب رتبه های علمی بالاتر از سوی شما و تمامی فرزندان عزیز ایران عزیز باشیم.


صادق احمدی

                                                                         فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جلفا

به اشتراک بگذارید :