20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۲۱:۰۳:۵۳
کد مطلب:  1642660
با حضور معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار گردید؛
جلسه هم اندیشی سازماندهی نیروی انسانی و برنامه توسعه سنواتی

جلسه هم اندیشی سازماندهی نیروی انسانی و برنامه توسعه سنواتی با حضور ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل ،نادیان رییس اداره آموزش متوسطه،شاهپوری رییس اداره آموزش فنی و حرفه ای ،مظاهری معاون نیروی انسانی و عابدی رییس امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر در دهمین روز از مردادماه 1400 جلسه هم اندیشی سازماندهی نیروی انسانی و برنامه توسعه سنواتی با حضور ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل ،نادیان رییس اداره آموزش متوسطه،شاهپوری رییس اداره آموزش فنی و حرفه ای ،مظاهری معاون نیروی انسانی و عابدی رییس امور اداری, اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ،علی اصغر مومنیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر و معاونین و کارشناس مسئولان مدیریت آموزش و پرورش در سالن جلسات این مدیریت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهرضمن تقدیر و تشکرازحضورارزشمندمسئولین اداره کل استان اصفهان ،گزارشی اجمالی از پروژه های تمام و نیمه تمام شهرستان ،ابلاغ مدیران مدارس ،ساماندهی مدارس و کمبود نیروی انسانی و... در شهرستان ارائه نمود .

در ادامه محمد رضاناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل استان اصفهان حضورشان در مدیریت آموزش و پرورش را بررسی و مشکلات و ایجاد راههکارهایی در این شهرستان عنوان نمود و ضمن آرزوی رفع سایه کرونا از کشورمان و بازگشایی مدارس عنوان نمود با تلاش مضاعف معلمان در ایام کرونا به شدت نسبت به کیفیت آموزش دغدغه داریم و امیدواریم که خداوند متعال کمک کند تا بتوانیم مدارس و آموزش را به صورت حضوری داشته باشیم .

وی اظهار داشت :آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه نظمی و تولیدنیروی انسانی که مهمترین تولید است عمل می کند و تجربه دنیا نشان داده که هر کشوری که پیشرفت کرده است به مبحث آموزش آن کشور بیشتر اهمیت داده شده است .

ناظم زاده ضمن تشکر از تلاش همکاران شاغل در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر حضورمسئولین اداره کل را نقشی تسهیلگرانه دانست و افزود با تعاملات می توان راه حل و گشایش برای مسائل و مشکلات پیدا نمود.و با تمام قوا و تمام انرژی و نیت خالص تلاش می کنیم و سال تحصیلی را با شرایط خاص آغاز می کنیم .

در ادامه جلسه معاونین و کارشناسان مسئول آموزش و پرورش شهرستان خمینی شهر در خصوص وضعیت موجود ووضعیت نیروی انسانی به ارائه آمار و سوالاتی پیرامون رتبه بندی معلمان ،نیروهای حق التدریس ،نیروی خرید خدمات ،باز نشستگان ،نیروهای خدماتی  بازنشستگی پیش از موعد و... مطرح گردیدکه عابدی رییس امور اداری اداره کل استان اصفهان به پاسخ این سوالات پرداخت و اظهار داشت :در خصوص کمبود نیروی انسانی طی جلسات مختلف با وزیر آموزش و پرورش در این خصوص گزارشاتی ارائه شده است.

عابدی در این جلسه ملاک ساماندهی نیروی انسانی را شیوه نامه اعلام نمود و بر بررسی و تحلیل قرارداد توسعه سنواتی تاکید نمود.

در این جلسه شاهپوری رییس اداره آموزش فنی و حرفه ای و مظاهری معاون نیروی انسانی و نادیانرییس اداره آموزش متوسطه نیز به سوالات کارشناسان این مدیریت پاسخ دادند .

با تقدیر و تشکر از تشریف فرمایی این عزیزان ،امیدواریم که توانسته باشیم میزبانان خوبی برای این بزرگواران باشیم .

 

به اشتراک بگذارید :