11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۹:۴۰:۰۱
کد مطلب:  1642640
مدیر آموزش و پرورش اقلید خبر داد:
آغاز واکسیناسیون فرهنگیان اقلید

مدیر آموزش و پرورش اقلید گفت: طرح واکسیناسیون فرهنگیان اقلید از روز شنبه ۹ مردادماه در محل بیت العباس آغاز گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اقلید، میرسلیمانی در حاشیه بازدید از واکسیناسیون فرهنگیان با اشاره به ضرورت بازگشایی ایمن مدارس و آموزش حضوری دانش‌آموزان در سال تحصیلی پیشرو، بر ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فرآیند تزریق واکسن تاکید نمود. 

مدیر آموزش و پرورش اقلید پیرامون نحوه مراجعه فرهنگیان به مراکز تزریق واکسن کرونا یادآور شد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، فرهنگیان می‌توانند طبق نوبت دهی که از طرف اداره تعیین شده و به صورت روزانه اعلام می گردد، به مرکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.

میرسلیمانی خاطرنشان کرد: 
روند واکسیناسیون فرهنگیان اقلید با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از طرف اداره کل و همچنین آموزش و پرورش اقلید به صورت اولویت با معلمان مقطع ابتدایی و پس از آن معلمان مقاطع اول و دوم متوسطه و در نهایت کادر اداری می باشد.
وی اعلام کرد: در ادامه و بعد از معلمان رسمی و شاغل، معلمان غیر رسمی و سرباز معلمان و همچنین رانندگان سرویس مدارس که مشخصاتشان در سامانه وجود ندارد پس از تایید آموزش و پرورش، واکسینه خواهند شد.

گفتنی است: روند واکسیناسیون فرهنگیان اقلید تا واکسینه شدن تمام فرهنگیان شهرستان قبل از شروع سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :