16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۹:۲۸:۴۲
کد مطلب:  1642636
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز عنوان کرد؛
شرکت 90 سوادآموز دوره انتقال ناحیه 4 اهواز در آزمون طرح مقدماتی رایانه

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز، از شرکت 90 سوادآموز دوره انتقال ناحیه 4 اهواز در آزمون طرح مقدماتی رایانه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش ناحیه 4 اهواز، یاسین معتوکی با اشاره به استفاده از فناوری نوین در عصر حاضر تصریح کرد: آحاد مردم با توجه به شرایط و پیشرفت حاکم بر جهان باید بتوانند در حد توان از تکنولوژی  و امکانات موجود در جهت بهبود وضع زندگی فردی و اجتماعی خود استفاده کنند.

 

وی افزود: با این هدف و با وسعت تاثیرگذاری فناوری رایانه در زندگی مردم نهضت سوادآموزی آموزش رایانه برای سوادآموزان دوره انتقال را در اولویت کار خود قرار داد.

 

معتوکی، کاربردی کردن و تلفیق سواد با مهارت های فناورانه مورد نیاز سوادآموزان، ایجاد و گسترش مهارت استفاده از رایانه در برنامه های سوادآموزیو ایجاد انگیزه و بهبود نگرش کار با رایانه در سوادآموزانرا از اهداف برگزاری این طرح دانست.

 

وی توضیح داد: محتوای آموزش بر اساس کتب ساده نویس شده سازمان مرکزی نهضت سوادآموزی بوده و عناوین آن؛ آشنایی با زبان انگلیسی، آشنایی با رایانه، آشنایی با مهارت رایانهو  توالی محتوا در کلاس های تحت پوشش بر اساس زمانبندی ۶۰ ساعت در طول دوره بوده است.

 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز درپایان با بیان اینکه آموزش این طرح به سوادآموزان دوره انتقال طبق قرارداد با مجتمع فنی و حرفه ای امیدان و همکاری جدی آموزش دهنده مجری طرح  بوده است، گفت:  این آزمون با شرکت 90 سوادآموز دوره انتقال در حوزه ی اصلی و حوزه های فرعی در حال برگزاری می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :