9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۷:۵۸:۵۳
کد مطلب:  1642586
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین :
ابزار موفقیت، رسیدن به فهم و درک مشترک است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ صبح روز یکشنبه دهم مردادماه نشست شورای معاونان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، معاونین، رئیس سازمان بسیج فرهنگیان ، رئیس سازمان بسیج دانش آموزای ،مدیران ناحیه یک ،ناحیه دو شهرستان قزوین و مدیریت شهرستان البرز برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش ضمن بیان انسجام و اهتمام ویژه مدیران مدارس به پروژه مهر استان اظهار کرد:دیدگاه ها و رویکرد های ستادی باید به مدارس منتقل شود تا بتوانیم گفتگوی موثرتری با مدیران داشته باشیم، زیرا دستیابی به نتایج کاربردی نیازمند رسیدن به فهم و درک مشترکی از برنامه ها است.

توفیق محمد حسینی معاون آموزش متوسطه در خصوص پروژه مهر استان گفت: از ظرفیت های بی نظیر انجمن اولیاء و مربیان در تصمیم گیری ها و نشست های کارگروه های پروژه مهر سال تحصیلی ۱۴۰۱_۱۴۰۰ استان به نحو شایسته ای استفاده خواهد شد.

وی با اشاره به حضور ۱۹۷ دانش آموز قزوینی در مرحله استانی جشنواره  نوجوان خوارزمی گفت:در جشنواره نوجوان خوارزمی۴۸۰۰۰ دانش آموز در مرحله مدرسه شرکت داشتند که ۱۹۷ نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند. که از این بین ۶ تیم دونفره به مرحله کشوری توانستند وارد شوند.

رحیم خانی معاون پرورشی و فرهنگی بابیان اینکه اولین جلسه کارگاه توانمندسازی طلاب وظیفه در روز یکشنبه دهم مردادماه برگزار خواهد شد، گفت: ۴۰ نفر از طلاب وظیفه جذب و گزینش شده اند و توزیع اولیه برای مناطق و نواحی انجام شده که برای مناطق از یک نفر تا هشت نفر در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: طلاب وظیفه گزینش شده جهت انجام آموزش های نظامی و محتوایی معرفی شده اند که سازماندهی طلاب بر اساس اولویت مدارس شبانه روزی و مدارس مناطق محروم صورت خواهد گرفت.

سرهنگ محمد سرباز علوی رئیس سازمان بسیج دانش  آموزی استان گفت:  ۲۳۰ فرمانده واحد پیشگام طرح (یاوران ولایت) در کارگاه توانمندسازی به منظور آماده سازی برای اجرای برنامه های بسیج شرکت خواهند کرد.

ایشان گفت: سازمان بسیج دانش آموزی استان توانست به واسطه همراهی ها و اقدامات مجموعه آموزش وپرورش و دستیابی به شاخص های عملکردی در برنامه ها مقام برتر کشور را کسب کند.

 

به اشتراک بگذارید :