9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۶:۳۶:۵۳
کد مطلب:  1642552
در راستای برگزاری پروژه مهر؛
برگزاری نخستین جلسه ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش بندرماهشهر

مدیر آموزش و پرورش بندرماهشهر: موفقیت پروژه مهر مستلزم برنامه ریزی دقیق و جدیت در اجرای آن است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش بندرماهشهر، اولین جلسه توجیهی پروژه مهر سال تحصیلی 1401-1400با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاونین و مسئولین کارگروه های هفت گانه  پروژه مهر در دفتر مدیریت برگزار گردید.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان و رئیس ستاد پروژه مهر در این جلسه گفت موفقیت پروژه مهر مستلزم برنامه ریزی دقیق و جدیت در اجرای آن است که با همکاری و سعه صدر شما همکاران پرتلاش ساماندهی نیروها، فضاهای آموزشی و ثبت نام دانش آموزان با جدیت برگزار شده است و همچنان ادامه دارد. 


وی اظهارداشت: این ستاد از7 کارگروه سازماندهی، کارگروه تعمیر و تجهیز، کارگروه توجیه و تبلیغ، کارگروه نظارت و ارزیابی و کارگروه تایید صلاحیت و انتصابات، کارگروه تولیدمحتوا  تشکیل شده است که این کارگروه ها  باید طوری عمل نمایند؛ تا با بهره گیری از توان و تخصص کلیه همکاران زمینه ی تحقق اهداف مورد نظر و بازگشایی هرچه بهتر مدارس را فراهم آورند.


وی خاطرنشان کرد: در مدارس نیز باید جلسه پروژه مهر تشکیل شود و اعضاء آن مشخص و گزارشات اقدامات انجام شده به دبیرخانه ستاد شهرستان ارسال شود.


دراین جلسه درخصوص چگونگی تدوین ،ارسال وارزیابی مستندات  کمیته ها و مدارس درخصوص شیوه نامه ی پروژه مهر بحث ،تبادل نظر و تصمیم گیری شد و هریک از مسئولین و اعضای شورا نظرات و پیشنهادات خود را جهت اجرای هرچه بهتر پروژه مهر اعلام داشتند.

به اشتراک بگذارید :