9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۶:۲۰:۴۷
کد مطلب:  1642532
با حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان
جلسه کمیته انتخاب رشته کنکور سراسری برگزار شد/ رخشانی: ۲۷ پایگاه مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته در سطح استان فعال خواهد بود

حمیدرضا رخشانی گفت: با هدف راهنمایی و مشاوره دانش آموزان و اولیا، ۲۷ پایگاه انتخاب رشته در سطح استان فعال خواهد بود

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمیدرضا رخشانی در جلسه کمیته انتخاب رشته کنکور ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت امام موسی کاظم (ع) با بیان اهمیت موضوع انتخاب رشته در سرنوشت دانش آموزان، بر ضرورت برنامه ریزی صحیح و تلاش و جدیت همه دست اندرکاران مراکز راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته با هدف کاهش نگرانی و استرس دانش آموزان و خانواده ها تاکید نمود.

وی افزود: فعالیت پایگاه های انتخاب رشته، همزمان با اعلام نتایج کنکور سراسری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته مورد تایید وزارت آموزش و پرورش آغاز خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: اگر فرآیند انتخاب رشته درست و مناسب انجام و فرد رشته مورد علاقه خود را بخوبی انتخاب نماید، قطعاً در آینده و سرنوشت او تاثیر بسیار زیادی دارد.

حمید رضا رخشانی ادامه داد: ۲۷ پایگاه انتخاب رشته در سطح استان فعال می باشد و مشاورین متخصص و با صلاحیت، کار انتخاب رشته دانش آموزان را انجام می دهند.

وی ادامه داد: اعتماد سازی، تکریم ارباب رجوع، نوبت دهی منظم و نظم در کار از بدیهیات کار در مراکز مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :