9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۴:۰۸:۴۱
کد مطلب:  1642458
مدیر آموزش و پرورش بهبهان خبر داد:
درخشش به یادماندنی دانش آموزان بهبهانی با راهیابی به مرحله نهایی المپیادهای علمی1400

مدیر آموزش و پرورش بهبهان از درخشش به یاد ماندنی دانش آموزان بهبهانی با راهیابی به مرحله نهایی المپیادهای علمی1400 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بهبهان صبح یک شنبه 10 مرداد ماه 1400 رسول عبدی پور مدیر آموزش و پرورش بهبهان با اعلام این خبر گفت: آزمون های المپیادهای علمی ۱۴۰۰در دو مرحله،که مرحله اول آن در تاریخ 15 تا 20 اسفند 1399 و مرحله دوم در تاریخ   ۲۴اردیبهشت ۱۴۰۰تا  ۲۵خرداد ۱۴۰۰برگزار شد.

وی توضیح داد: با اعلام نتایج نهایی المپیاد از بین 5 نفر برگزیده استان خوزستان 3 نفر از دانش آموزان دبیرستان استعدادهای درخشان شهید ناصری بهبهان موفق شدند به مرحله نهایی راه یابند.

عبدی پور در ادامه گفت:دانش آموزان مهرشاد صفائیان در رشته المپیاد سلول های بنیادی، فراز برازش در رشته المپیاد علوم زمین و امیررضا برملا در رشته المپیاد تفکر و کارآفرینی موفق به راهیابی به مرحله نهایی شدند.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در پایان کسب این موفقیت را به مجموعه ی تعلیم و تربیت شهرستان، حوزه معاونت آموزش متوسطه،حوزه سنجش وارزشیابی، حراست، عباس زرگر مدیر دبیرستان طلایه داران شهید ناصری، مصطفی فوادی دبیر المپیاد، معاونین و دبیران دبیرستان طلایه داران شهید ناصری بخصوص عبدالصمد پورمحمد  دبیرعلوم زمین ، دانش آموزان برگزیده و خانواده هایشان تبریک گفت و برای دانش آموزان در مرحله نهایی آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است؛ المپیادهای علمی  دانش آموزی در رشته‌های نجوم و اختر فیزیک، کامپیوتر ،فیزیک، علوم زمین، شیمی، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، زیست شناسی، ریاضی، جغرافیا، تفکر و کارآفرینی، اقتصاد و مدیریت و ادبی برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید :