11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۲:۴۲:۴۲
کد مطلب:  1642376
اجرای منظم و برنامه ریزی واکسیناسیون فرهنگیان ناحیه سه با حضور مدیرکل آموزش و پرورش فارس
آغاز طرح واکسیناسیون فرهنگیان ناحیه سه

جا دارد از تمامی اعضای شورای معاونین، کارشناس مسئولان خدمات و تدارکات، بهداشت، تربیت بدنی، آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه، حوزه فناوری و پژوهش، حراست، بازرسی، روابط عمومی، نقلیه، نیروهای تلاشگر خدماتی و دیگر دست اندرکاران این طرح که شبانه روز برای آماده سازی مکان و فضای واکسیناسیون کوشش کردند، نهایت سپاس خود را اعلام کنم

                         به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز، با حضور دکتر کماندار مدیر آموزش و پرورش این ناحیه، اعضای شورای معاونین، کارشناسان و کادر اداری ناحیه سه، آغاز طرح واکسیناسیون فرهنگیان کلید خورد.

                       مدیر آموزش و پرورش ناحیه سه در این خصوص گفت:

                        پس از برگزاری جلسات متعدد و انجام رایزنی های ویژه با مدیر کل آموزش و پرورش، کارشناسان بهداشت استان فارس، اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش و  دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سالن دبیرستان شهید بهشتی ناحیه یک به صورت مشترک مورد استفاده نواحی سه و یک قرار گرفت تا همکاران با مراجعه به این مرکز، نسبت به تزریق نخستین دُز واکسن بیماری کرونا، اقدام نمایند.

                     وی در ارتباط با نحوه حضور همکاران فرهنگی در محل تزریق واکسن افزود:

                      طبق جدول و  برنامه زمانبندی شده، روزهای یکشنبه ویژه همکاران دوره ابتدایی، سه شنبه ویژه کارکنان دوره متوسطه و پنج شنبه ویژه همکاران مدارس غیردولتی و کارکنان بازمانده از واکسیناسیون  تعیین شد که به اطلاع همکاران رسیده است و عزیزان فرهنگی می توانند ضمن هماهنگی قبلی با مدیران مدارس و با در دست داشتن مدارک لازم به محل اجرای مرحله اول واکسیناسیون مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند. همچنین، همکاران مدارس غیر دولتی نیز می توانند با در دست داشتن نامه از هیئت موسس مدارس خود، نسبت به انجام واکسیناسیون اقدام کنند.

                   کماندار با اشاره به فضای مناسب محل واکسیناسیون خاطرنشان کرد:

                    انتظار داریم همکاران گرامی پس از دریافت نوبت از طریق اداره، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی لازم، با اطمینان کامل از روند واکسیناسیون به محل اجرای طرح مراجعه کرده و در نهایت آرامش خاطر نسبت به انجام برنامه تزریق دُز اول واکسن کرونا اقدام نمایند.

                  رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در ناحیه سه ادامه داد:

                   در کنار تمام این برنامه ها، جا دارد از تمامی اعضای شورای معاونین، کارشناس مسئولان خدمات و تدارکات، بهداشت/سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تربیت بدنی، آموزش ابتدایی و آموزش متوسطه، حوزه فناوری و پژوهش، حراست،  بازرسی، روابط عمومی،  نقلیه،  نیروهای تلاشگر خدماتی و دیگر دست اندرکاران این طرح که شبانه روز برای آماده سازی مکان و فضای واکسیناسیون کوشش کردند، نهایت سپاس خود را اعلام کنم. در پایان برای تمامی هموطنان، بویژه خانواده بزرگ فرهنگیان ناحیه سه، از خداوند متعال سلامتی و سعادت را مسئلت می نمایم.

 

گالری تصاویر:

https://b2n.ir/q43007

به اشتراک بگذارید :