15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۲:۳۴:۵۹
کد مطلب:  1642334
واکسیناسیون بیش ازسه هزار فرهنگی در ایرانشهر آغاز شد

حسینی خبر داد:در راستای انجام طرح واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان ایرانشهر برای شروع سال تحصیلی جدید، بیش از سه هزار فرهنگی در ایرانشهر واکسینه می شوند

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل ومدیریت آموزش وپرورش ایرانشهر؛حسینی ضمن آروزی صحت وسلامتی برای همکاران گفت:بیش از سه هزار نفر از فرهنگیان رسمی، حق التدریس ،سرباز معلمان ،نیروی ورودی جدید ماده 28 و شاغلان در مدارس غیر دولتی تحت پوشش واکسیناسیون قرار می‌گیرند.

معاون مدیر کل ومدیر آموزش وپرورش ایرانشهر تصریح کرد: در شهرستان ایرانشهر بیش از سه هزار نفر در حوزه آموزش و پرورش شاغل هستند که با برنامه‌ریزی مشترک  مرکز بهداشت و آموزش و پرورش امید است معلمان در سریع‌ترین زمان ممکن در برابر بیماری کووید - ۱۹واکسینه شوند.

حسینی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی وجلوگیری از ازدحام جمعیت در پایگاه های واکسیناسیون اظهار داشت: برای رفاه همکاران شهرستان سه پایگاه در سطح شهر( پایگاه شماره یک بلوار شهید بهشتی ،درمانگاه شهید ایراندوست فلکه ارتش ، دبستان دخترانه نرجس) ومراکز بهداشت روستایی برای واکسیناسیون در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا ۲5 مردادماه 1400، تمامی فرهنگیان شهرستان ایرانشهر مرحله اول واکسن را دریافت خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید :