8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۲:۰۵:۱۳
کد مطلب:  1642332
با حضور معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان مرند و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان
بازدید از مراکز تجمیعی واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان مرند

معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان مرند به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان از پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا مستقر در مدرسه فرزانگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرند، روز یکشنبه مورخه 1400/05/10 معاون مدیر کل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان مرند در حاشیه بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون فرهنگیان مستقر درمدرسه فرزانگان  ضمن تقدیر از عوامل و دست اندر کاران  مرکز واکسیناسیون فرهنگیان با اشاره به آغاز واکسیناسیون از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 11مرداد ماه 1400 افزود :: حدود 8هزار معلم رسمی، نیروهای خرید خدمات، معلمان مدارس غیردولتی و غیره در شهرستان فعالیت دارند که مشمول دریافت واکسن برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ هستند.

وی بیان داشت: طرح واکسیناسیون به منظورکاهش دغدغه فرهنگیان برای شروع سال تحصیلی آغاز گردید و با توجه به اولویت برگزاری حضوری کلاس ها از سال تحصیلی جدید، لازمه حضور همکاران در کلاسها انجام واکسیناسیون می باشد.

وی ادامه داد: طرح دز اول واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان تا 16مرداد ماه  به طول خواهد انجامید و سپس به واکسیناسیون بازنشستگان خواهیم پرداخت که با توجه به شرایط سنی بنظر می رسد  تعداد کمی از همکاران بازنشسته از این طرح باقی مانده باشند .

 

به اشتراک بگذارید :