3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۲:۲۱:۴۸
کد مطلب:  1642274
آغاز واکسیناسیون 30 هزار معلم کرمانشاه علیه کرونا

واکسیناسیون معلمان استان کرمانشاه علیه کرونا آغاز شد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، مجید یزدان پناه  امروز(10 مرداد) در مراسم آغاز واکسیناسیون فرهنگیان در هنرستان صنایع شیمیایی کرمانشاه، اظهار کرد: ظرف یک هفته تا ۱۰ روز آینده ۳۰ هزار فرهنگی استان شامل ۲۷ هزار معلم مدارس دولتی و سه هزار معلم مدارس غیردولتی استان علیه بیماری کرونا واکسینه خواهند شد.

یزدان پناه ادامه داد: از اول شهریور ماه تزریق دوز دوم واکسن کرونا برای معلم ها آغاز خواهد شد و تلاش می‌شود تا ۱۵ شهریور کار واکسیناسیون دوز دوم  برای فرهنگیان استان به اتمام برسد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه نحوه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید را منوط به واکسیناسیون فرهنگیان و اجازه ستاد ملی و استانی کرونا دانست و گفت: مدارس استان آماده بازگشایی به هر نحوی که تصمیم گیری شود چه به صورت حضوری، چه به صورت مجازی و یا تلفیقی هستند.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به تلاش‌های معلم‌ها در دوران کرونا داشت و گفت: معلم ها در دوران کرونا انصافا سنگ تمام گذاشتند و تلاش کردند هرطور شده روند تعلیم و تربیت تعطیل نشود.

یزدان پناه عنوان کرد: بی انصافی است تلاش های معلم ها، چه آنهایی که با وجود ابتلا به بیماری کرونا روی تخت بیمارستان روند تعلیم و تربیت را تعطیل نکردند و چه آنهایی که تلاش کردند با پول خودشان برای دانش آموزان بی بضاعت گوشی و تبلت بخرند را نادیده بگیریم.

 

به اشتراک بگذارید :