13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۱:۴۷:۰۱
کد مطلب:  1642196
مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شد

طی مراسمی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، "عباد عباسی" به عنوان مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی منصوب و معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، در این مراسمی که صبح امروز در محل سالن اندیشه اداره کل برگزار شد؛ "عباد عباسی" به عنوان مدیر منابع انسانی و امور اداری آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی معرفی و از زحمات "محمدرضا شمس" سرپرست این اداره تقدیر شد.

مهین منافی، مدیرکل آموزش و پرورش استان در این مراسم با بیان اینکه پذیرش مسؤلیت در نظام تعلیم و تربیت بسیار حساس و خطیر است؛ اظهار داشت: قانونمندی در امور اداری آموزش و پرورش فصل الخطاب است و در عین حال باید همواده تکریم فرهنگیان و ارباب رجوع در دستور کار گیرد.

وی بیان کرد: تلاشهای کارکنان امور اداری آموزش و پرورش در راهبری مناسب فرآیندهای اداری بویژه استخدام ها در سال‌های اخیر شایسته تقدیر است.

منافی ادامه داد: توانمندسازی نیروی انسانی آموزش و پرورش باید بصورت مستمر در دستور کار قرار گیرد.

عباد عباسی، مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان نیز گفت: پاسخگویی به ارباب رجوع بویژه در فرآیند استخدانها تا بهبود نگرش به امور اداری به عنوان یک اولویت پیگیری خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :