8 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۱:۰۶:۴۲
کد مطلب:  1642112
در راستای تداوم نهضت مدرسه سازی در آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز صورت پذیرفت؛
امضای تفاهم‌نامه احداث مدرسه خیرساز در روستای نصرت آباد

با حضور مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز و خیر محترم مدرسه‌ساز تفاهم‌نامه ساخت یک باب مدرسه یک کلاسه در روستای نصرت آباد به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز؛ جلسه عقد تفاهم‌نامه ساخته مدرسه یک کلاسه خیرساز در روستای نصرت آباد با حضور علمدار، مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز و خانواده خیر و محترم عبدالله‌زاده در سالن جلسه ناحیه برگزار شد.

 علمدار در این جلسه ضمن تبریک عید سعید غدیرخم امر خیر مدرسه سازی را از واجب ‌ترین امور خیریه دانست و گفت: به سفارش پیامبر عظیم الشان اسلام(ص)که فرمودند: طالب علم باشید حتی اگر در چین(دور افتاده‌ترین نقطه جهان) باشد. ضرورت و اهمیت آموزش و پرورش بیش از پیش آشکار می شود و لازمه علم‌آموزی ایجاد مکان هایی برای آموزش دادن کودکان و نوجوانان است.

 مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز ادامه داد: خیرین محترم مدرسه‌ساز همواره یار و یاور و کمک دست آموزش و پرورش بوده و در  راستای آموزش خدمات شایانی به تعلیم و تربیت کشور کردند.

 در این جلسه با پیگیری‌های جلیلوند، معاون ارتباطات اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آذربایجان شرقی و اصغرزاده، رئیس اداره نهضت سواد آموزی آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز، خانواده محترم خیر مدرسه‌ساز عبدالله‌زاده متعهد شدند یک باب مدرسه یک کلاسه را در احسان برادر تازه درگذشته‌ خود در روستای نصرت آباد احداث کند.

 

به اشتراک بگذارید :