19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۱:۰۴:۴۳
کد مطلب:  1642100
رییس اداره امورتربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی خبرداد:
درخشش مربیان و مشاوران فارس در هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی متوسطه اول

رییس اداره امورتربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی گفت: در هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی متوسطه اول که به میزبانی استان یزد برگزار شد مربیان و مشاوران فارس خوش درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، روح الله سخایی گفت: هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی با هدف ارتقای کمی و کیفی شیوه های تدریس نوین و به روز و همچنین اصلاح و تغییر نگرش شیوه های سنتی در تدریس وتشویق و ترغیب دبیران در استفاده از روشهای نوین و فعال در امر تدریس برگزار گردید.
رییس اداره امورتربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی گفت: در این دوره از جشنواره 4 نفر از همکاران پرورشی و مشاوره حایز مقام ششم کشوری  شدند.
سخای افزود: خانم حمیرا دهقانی از منطقه خشت و کمارج ، آقای دکتر سعید عزیز و سرکار خانم دکتر سهیلا فرهمند از ناحیه 2 شیراز و سرکار خانم اعظم افضلی از ناحیه4 شیراز از مقام آوران این مسابقات بودند.
وی در پایان افزود:  با توجه به شرایط  شرایط کرونایی حاکم بر جامعه، کسب این مقام ها از طرف همکاران سخت کوش و پر تلاش در سطح کشور قابل تحسین و ستودنی است و یقینا از این عزیزان به نحو شایسته تجلیل و قدردانی خواهد کرد

به اشتراک بگذارید :