13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۲:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1642074
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان:
حضور 19 دانش آموز هرمزگانی به مرحله نهائی مسابقات قرآن و عترت کشوری

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: 74 دانش اموز هرمزگانی با کسب امتیازات لازم به مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت راه پیدا کردند و از این جمع، 19 نفر راهی مرحله نهائی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، احمد مهرانی اظهار داشت: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز در دو بخش رشته های آوایی(قرائت ترتیل-قرائت تحقیق-حفظ عمومی-حفظ 5 جزء-حفظ10جزءحفظ20جزء-حفظ کل- اذان و مداحی ) و رشته های پژوهشی(تفسیر قرآن کریم-نهج البلاغه- صحیفه سجادیه-احکام-انشای نماز) به میزبانی دو استان خراسان رضوی و سمنان برگزار شد.

وی افزود: در رشته های آوایی تعداد 25 پسر و 19 دختر از استان هرمزگان به مرحله کشوری راه پیدا کردند که 7 نفر از پسران و 7 نفر از دانش آموزان دختر با کسب امتیازات لازم، راهی مرحله نهائی مسابقات قرآن و عترت کشوری شدند.

به گفته مهرانی، در رشته های پژوهشی نیز 15 دانش آموز پسر و15 دختر هرمزگانی به مرحله کشوری راه پیدا کردند که از این تعداد، 6 دانش آموز دختر و پسر  برگزیده شدند و به مرحله نهایی راه یافتند .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش هرمزگان ادامه داد: رشته های آوایی به میزبانی خراسان رضوی از تاریخ 26 تیر لغایت 31 تیرماه بصورت مجازی و آنلاین برگزار گردید و رشته های پژوهشی نیز به میزبانی استان سمنان از تاریخ 2 مرداد بصورت مجازی و آنلاین برگزار شد.

مهرانی خاطر نشان ساخت: دو نفر از دانش آموزان رشته های آوایی نیز به مرحله آراء مردمی راه پیدا کردند.

 

به اشتراک بگذارید :