12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۰:۴۶:۵۶
کد مطلب:  1642044
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان:
کسب رتبه برتر کشوری جشنواره کارآفرینی توسط هنرستان نمونه دولتی خلیج فارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره کارآفرینی توسط مدیر هنرستان نمونه دولتی خلیج فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ محمد قویدل  با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه عملیاتی دبیرخانه کارآفرینی و گروههای آموزشی  استان جهت حضور در جشنواره ملی کارآفرینی ،عملکرد کارآفرینی هنرستان نمونه دولتی دخترانه خلیج فارس ناحیه یک بندرعباس به مرحله کشوری راه یافته و بعنوان هنرستان برتر کارآفرین انتخاب شد.

قویدل با بیان اینکه هر کدام از همکاران شاغل در هنرستان ها به خصوص مدیران و هنرآموزان باید یک کارآفرین باشند، از زحمات زهیرا پور سبزعلی مدیریت محترم هنرستان نمونه خلیج فارس، همکارانشان و همچنین مطهره طیاری سرگروه محترم کارآفرینی استان تقدیر نموده و کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره کارآفرینی  به جامعه هنرستانی استان تبریک گفت.

این مقام مسئول همچنین در ادامه به اجرای برنامه کارآفرینی و اهمیت آن در هنرستان ها اشاره کرده و بیان کرد:هدف از کارآفرینی این است که از فرایند خلق چیزی جدید و با ارزش که با اختصاص زمان و تلاش لازم و در نظر گرفتن ریسک های موجود، به ثمر رسد.

معاون آموزش متوسطه هرمزگان همچنین گفت: کارآفرینی گامی موثر در راستای شناسایی و فراهم آوردن زمینه رشد و هدایت استعدادها و پرورش خلاقیت فردی و گروهی هنرجویان و تسریع در هدایت و اشتغال آنان است.

قویدل در پایان با اشاره به اینکه کارآفرینی پرورش ایده ها می باشد.افزود :امیدواریم در سال های آینده شاهد کسب رتبه های بیشتر توسط دیگر هنرستان ها نیز باشیم.

به اشتراک بگذارید :