12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۰:۲۰:۱۵
کد مطلب:  1641958
در راستای توان افزایی زنان فرهنگی، برگزار شد؛
وبینار آموزشی «اصول تغذیه سالم در زنان»

وبینار آموزشی « اصول تغذیه سالم در زنان»  با حضور مشاوران امور زنان حوزه ستادی و مشاور امور زنان مدیران کل استان های سراسر کشور برگزار گردید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، در راستای توان افزایی مشاوران امور زنان در حوزه ستادی و استان ها ، وبینار آموزشی «اصول تغذیه سالم در زنان« با همت حوزه زنان وزارت آموزش و پرورش، برگزار شد .

در این نشست زهرا پناهی روا؛ مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد:  این دوره در راستای توانمند سازی مشاوران امور زنان  برنامه ریزی شده است و تلاش داریم تا در شرایط کرونا از طریق برگزاری وبینارهای آموزشی در کشور، سطح  علمی و آموزشی همکاران را ارتقاء بخشیم .

پناهی روا ادامه داد: توانمند سازی زنان فرهنگی از اهداف مهم در حوزه زنان است.لذا برای رسیدن به این هدف برنامه های خوبی را طرح کرده ایم که برگزاری وبینارهای آموزشی  و دعوت از اساتید صاحب نظر یکی از این ابزارها برای رسیدن به این هدف مهم است.

مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش، گفت: زنان فرهنگی برای رشد در حوزه های سازمانی باید در حوزه های تخصصی خود توانمند گردند.

وی همچین به موضوع احصاء چالش های حوزه زنان و راهکارهای موجود اشاره کرد و اظهار داشت : باید برای برنامه ریزی های بهتر در آینده ، چالش های موجود در حوزه زنان را با مشارکت مشاوران احصاء و برای هرکدام از چالش ها راهکار اجرایی ارائه بدهیم تا در آینده بتوان برنامه ریزی های بهتر و مطلوب تری را ارائه دهیم.

به اشتراک بگذارید :