15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۹:۲۳:۳۳
کد مطلب:  1641804
مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سراوان
با برنامه ریزی و آمادگی کامل به استقبال بازگشایی مدارس در مهر ماه خواهیم رفت تا شروع سال تحصیلی خوبی داشته باشیم.

.

جلسه شورای معاونین مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سراوان

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان سراوان، جلسه شورای معاونین با حضور ایوب دهواری مدیر شهرستان و اعضای شورا با محوریت موضوعات اجلاس مدیران در مرکز استان و پروژه مهر در محل سالن کنفرانس مدیریت برگزارشد .

ایوب دهواری مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از همکاران به جهت اقدامات موثری که در حوزه های مختلف انجام شده است، اظهار داشت: با برنامه ریزی و آمادگی لازم به استقبال بازگشایی مدارس در مهر ماه خواهیم رفت تا شروع سال تحصیلی خوبی داشته باشیم

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان ضمن ارائه گزارشی ازحضورخود در جلسه مدیران آموزش و پرورش استان مواردی را متذکر شدو اظهار نمود : بر اساس تاکیدات مقام عالی وزارت لازم است آمادگی برای بازگشایی مدارس داشته باشیم و کلیه ضوابط بازگشایی نیز مورد توجه قرار گیرد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان اشاره کرد: پروژه مهر را بسیارجدی بگیرید و سعی شود  ازظرفیت ادارات ونهادهای دیگر نهایت استفاده برده شود  تا انشالله با آمادگی کامل به استقبال مهر برویم و شروع خوبی داشته باشیم .وی به لزوم انجام بازدیدهای دوره ای توسط کارشناسان معین تاکید کرد و افزود: ضرورت دارد بازدید ها  بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده  صورت گیرد تا  ضمن  رفع برخی موانع، با همفکری و تعامل موجب بهبود وضعیت مدارس  در سطوح مختلف گردد.

دهواری نکاتی را پیرامون: رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام فضاها، توجه و نظارت به ثبت نام دانش آموزان، پیگیری پروژه مهر و بحث هدایت تحصیلی و پیگیری در خصوص تعمیر و تجهیز مدارس ، ساماندهی نیروها خاطرنشان کردند.

اعضای جلسه موارد و موضوعات موجود را بررسی کرده و نظرات و پیشنهادات خودرا مطرح کردند که در پایان مواردی نیز جهت پیگیری مصوب شد.

 

به اشتراک بگذارید :