20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۹:۰۸:۵۱
کد مطلب:  1641740
از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزار می شود:
کارگاه شعرِ طنز «چیستی و شگردهای شعر طنز»

کارگاه کشوری شعر طنز با عنوان «چیستی و شگردهای شعر طنز» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزار می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارگاه کشوری شعر طنز با عنوان «چیستی و شگردهای شعر طنز» در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ به صورت مجازی برای دانش آموزان علاقه مند و مربیان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، برگزاری کارگاه شعر طنز با موضوع «چیستی و شگردهای شعر طنز»، به عنوان اولین بخش از برنامه های جنبی سومین مهرواره کشوری «شعر آفرینش»، است.

بر این اساس، امسال در سومین مهرواره «شعر آفرینش»، بخش ویژه‌ای برای شعر طنز در نظر گرفته شده است که  برگزاری کارگاه شعر طنز با هدف آشنایی اعضای علاقه مند به این حوزه، برای آشنایی بیشتر آنان با شگردهای سرودن شعر طنز ، ضروری به نظر می رسد.
در این گزارش آمده است؛ نوجوانان عضو کانون در گروه‌های سنی ۱۲+ سال (نونگاه)، اعضای۱۵ + سال (نوجوان) و۱۸  تا ۲۲ سال (اعضای ارشد کانون) می‌توانند در این کارگاه شرکت کنند.

علاقه‌مندان می توانند با ورود به لینک https://live.kpf.ir/ch/tanz و انتخاب گزینه‌ی مهمان، در این کارگاه شرکت کنند. همچنین حضور کارشناسان و مربیان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این کارگاه مجازاست.

شایان ذکر است؛  فراخوان سومین مهرواره کشوری شعر آفرینش اول تیر ۱۴۰۰ به استان‌ها ارسال شده و آخرین مهلت ارسال آثار برگزیده و گزارش استانی به مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است.

به اشتراک بگذارید :