20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۸:۳۹:۱۴
کد مطلب:  1641654
رئیس آموزش و پرورش منطقه زواره:
آموزش و پرورش به ما نشان می دهد چه کسی را برای چه کار، با چه هدفی، از چه راهی و چطور بسازیم

جواد ناجی: استفاده از ظرفیت خیرین از جمله اقداماتی بود که در طی یک سال گذشته با کمک سایر همکاران در آموزش و پرورش زواره انجام دادیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان جواد ناجی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه زواره در حاشیه سی و پنجمین اجلاس دو روزه روسای ادارات آموزش‌وپرورش سراسر کشور که با حضور وزیر آموزش‌وپرورش به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد در مصاحبه با خبرنگار آموزش‌وپرورش اظهار داشت: اتمام پروژه کارگاه هنرستان ایزدی و افتتاح آن، اتمام نمازخانه مدرسه ام البنین توسط خیرین، ساخت مدرسه شش کلاسه استثنایی شهدای شهراب، اتمام پروژه مدرسه خدیجه و آمنه، اتمام پروژه پژوهشسرای زواره، رفع نواقص و ارتقاء کمی و کیفی زیرساخت های هنرستان کشاورزی، موفقیت دانش‌آموزان در آزمون سراسری کنکور، توسعه کلاس های روستایی و استفاده از ظرفیت خیرین از جمله اقداماتی بود که در طی یک سال گذشته با کمک سایر همکاران در آموزش و پرورش زواره انجام دادیم.

وی ادامه داد: عدم توزیع متوازن امکانات و منابع و اوقافی بودن قاطبه املاک و مستغلات نمونه‌ای از مشکلاتی است که با آنها مواجه هستیم.

ناجی تاکید کرد آموزش و پرورش به ما نشان می دهد چه کسی را برای چه کار، با چه هدفی، از چه راهی و چطور بسازیم.

در آموزش و پرورش زواره ۲ هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز تحصیل می‌کنند که ۳۱۰ معلم وظیفه آموزش تعلیم و تربیت آنها را بر عهده دارند.

به اشتراک بگذارید :