20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۸:۱۹:۵۲
کد مطلب:  1641596
مدیر آموزش و پرورش شبستر خبر داد:
شروع واکسیناسیون 1400 نفر از فرهنگیان شهرستان شبستر از روز دوشنبه 1400/05/11

مدیر آموزش و پرورش شبستر از شروع واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان شبستر از روز دوشنبه 11 مردادماه سالجاری در سالن ورزشی مدرسه شهید بهشتی شبستر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شبستر؛ ابوالفضل اکرمی در جلسه برنامه ریزی برای واکسیناسیون فرهنگیان منطقه شبستر گفت: طی جلساتی که با دکتر نیرپور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشتیم، هماهنگی های لازم جهت انجام واکسیناسیون کلیه همکاران عزیز فرهنگی شامل مدارس دولتی و غیردولتی و پیش دبستانی با جمع آوری لیست نهائی انجام گرفته است.

مدیر آموزش و پرورش شبستر افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده سالن ورزشی مدرسه شهید بهشتی شبستر به عنوان محل واکسیناسیون همکاران فرهنگی آماده و مجهز گردید و انشاءالله از روز دوشنبه 11 مرداد ماه سالجاری کار واکسیناسیون همکاران شروع خواهد شد.

دکتر نیرپور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر هم در این جلسه تأکید کرد: از آنجائیکه کار واکسیناسیون کلیه فرهنگیان جهت حفظ سلامتی آنها امری ضروری است؛ مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان با تمام وجود در خدمت این کار هستند و روزانه 400 الی 500 دوز واکسن تزریق خواهیم کرد.

یادآور می شود در این طرح 1400 نفر از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی، حق  التدریس، همکاران مدارس غیردولتی، پیش دبستانی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی به صورت نوبتی و با اطلاع قبلی واکسینه خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :