11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۸:۱۵:۲۴
کد مطلب:  1641582
آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان نی ریز همزمان با سراسر کشور
واکسیناسیون معلمان در شهرستان نی ریز از نهم تا 25 مرداد ماه 1400

روز شنبه مورخ نهم مرداد ماه 1400 همزمان با شروع طرح واکسیناسیون فرهنگیان در شهرستان نی ریز، مدیر آموزش و پرورش به معیت کارشناسان و رئیس شبکه بهداشت و درمان از پایگاه منتخب واکسیناسیون کرونا بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نی ریز، روز شنبه مورخ نهم مرداد ماه 1400 همزمان با شروع طرح واکسیناسیون فرهنگیان در شهرستان نی ریز، ولی زاده مدیر آموزش و پرورش، دکتر آل داود رئیس شبکه بهداشت و درمان، شجاعیان معاون آموزشی، نوروزی کارشناس ارزیابی و عملکرد و سلطانی کارشناس تربیت بدنی و سلامت مدیریت آموزش و پرورش  از پایگاه منتخب واکسیناسیون کرونا در این شهرستان بازدید نمودند.

در این بازدید همچنین روند نوبت دهی و تزریق واکسیناسیون مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

ولی زاده با اشاره به بازگشایی ایمن مدارس و آموزش حضوری دانش آموزان در سال تحصیلی آینده اظهار داشت: طرح واکسیناسیون حدود 1500 معلم رسمی و غیر رسمی در شهرستان نی ریز از امروز آغاز شده که برای تسریع این روند سه پایگاه ویژه واکسیناسیون معلمان اختصاص یافته است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در فرایند تزریق واکسن کرونا خاطر نشان کرد: طرح واکسیناسیون فرهنگیان در شهرستان نی ریز، شنبه نهم مرداد ماه همزمان با سراسر کشور آغاز و تا 25 مرداد ماه 1400 ادامه خواهد داشت.

به اشتراک بگذارید :