13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۸:۱۲:۰۵
کد مطلب:  1641568
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه:
آغاز واکسیناسیون 30 هزار معلم کرمانشاهی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز واکسیناسیون ۳۰ هزار معلم کرمانشاهی خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه، ماشاالله پروین اظهار کرد: واکسیناسیون معلمان و کادر آموزشی مدارس استان کرمانشاه با هماهنگی صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی در راستای بازگشایی مدارس در مهر ماه در صورت مساعد بودن شرایط کرونایی آغاز می‌شود.

وی افزود: زمان تزریق واکسن کرونابه معلمان اطلاع‌رسانی خواهد شد و نیازی به مراجعه به مراکز بهداشتی تزریق واکسن کرونانیست.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته سه مرکز هنرستان صنایع شیمیایی برای معلمان ناحیه یک، سالن ورزشی بعثت برای معلمان ناحیه ۲ و دبیرستان استقلال برای معلمان ناحیه سه شهر کرمانشاه برای انجام فرایند واکسیناسیون در نظر گرفته شده است.

پروین با اشاره به واکسیناسیون معلمان سایر شهرستان‌های استان کرمانشاه بیان کرد: تزریق واکسن در شهرستان اسلام آباد غرب به صورت مرکز جداگانه و در سایر شهرستان‌های استان کرمانشاه در مراکز بهداشت انجام خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تمام واکسن‌های مجاز داخلی و خارجی برای انجام فرآیند واکسیناسیون ۳۰ هزار معلم کرمانشاهی در نظر گرفته شده و روزانه سه هزار معلم در برابر ویروس کروناواکسینه خواهند شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت:واکسیناسیون نوبت اول معلمان طی مدت ۱۰ روز انجام شده و نوبت دوم ۲۸ روز بعد تزریق می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :