15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۰۸:۰۶:۳۵
کد مطلب:  1641546
معاون اجتماعی نیروی انتظامی ایرانشهر با معاون مدیر کل ومدیر آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر دیدار کرد.

معاونت اجتماعی انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به ضرورت مبارزه با علل و عوامل آسیب های اجتماعی در جامعه گفت: تعامل نیروی انتظامی و آموزش و پرورش بسیاری از مشکلات اجتماعی را برطرف می‌کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل ومدیریت آموزش وپرورش ایرانشهر، سرگرد مهدی عربی در دیدار معاون مدیر کل ومدیرآموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر ضمن تقدیر از همکاری و تعامل آموزش و پرورش با نیروی انتظامی افزود: توسعه و پیشرفت کشور در سایه اقتدار و امنیت نظام اسلامی انجام می شود.

وی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در تربیت نسلی متعهد و کارآمد خاطرنشان کرد: بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی وجود انسان های متعهد و کارآمد است که در کلاس های درس توسط معلمان تربیت می شوند.

مهدی عربی به برگزاری کلاس های آموزشی توانمند سازی دانش آموزان در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سال ۱۳۹۹و ۱۴۰۰اشاره و اظهار داشت: در سال تحصیلی ۱۳۹۹و ۱۴۰۰نیز برنامه ریزی لازم در حوزه معاونت اجتماعی به منظور برگزاری این کلاس ها از طریق آموزش مجازی و شبکه شاد صورت گرفته بود که انشالله در صورتی که در سال جاری این ویروس کرونا ریشه کن شود به صورت حضوری و چهره به چهره در مدارس سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

معاون مدیرکل ومدیر آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر در این دیدار با اشاره به اینکه همکاری نیروی انتظامی و آموزش و پرورش بهترین ابزار برای پیشگیری از جرایم و تخلفات در جامعه است گفت: گسترش تعامل پلیس با آموزش و پرورش موجب تحکیم امنیت پایدار در جامعه است.

" حسینی" با اشاره به ظرفیت های مختلف شبکه آموزشی شاد گفت: آمادگی داریم محتواهای آموزشی مربوط به امنیت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در صورت مجازی بودن کلاس های درس در سال جدید  را در شبکه شاد برای دانش آموزان به نمایش بگذاریم.

به اشتراک بگذارید :