13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۲۰:۱۹:۲۷
کد مطلب:  1641298
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و‌ پرورش فارس خبر داد:
واکسیناسیون فرهنگیان فارس تا نیمه اول مردادماه

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و‌ پرورش فارس گفت: در دوز اول واکسیناسیون کرونا قرار است تمام فرهنگیان واجد شرایط تا نیمه اول مرداد ماه واکسینه شوند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مهندس احمدعلی قهرمانی از واکسیناسیون 65 هزار فرهنگی تا 15 مرداد ماه خبر داد و گفت: در دوز اول واکسیناسیون کرونا قرار است تمام فرهنگیان واجد شرایط واکسینه شوند و دوز دوم نیز از پنجم شهریور آغاز و تا 15 شهریور ادامه خواهد داشت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه در شهر شیراز و برخی شهرستانها از روز گذشته شروع به تزریق واکسن کرده اند، افزود: برخی شهرها همانند جهرم، بیضا، سپیدان و کوهچنار به کار واکسیناسیون مرحله اول تمام شده است و بقیه شهرهای استان همچنان ادامه دارد.

قهرمانی در ادامه با اشاره به اینکه در شهر شیراز نیز تزریق واکسن فرهنگیان در دو پایگاه شهید فهمیده در منطقه قصرالدشت و مدرسه علاالدین بهشتی در قدوسی در حال انجام است، عنوان کرد: همکاران نواحی 1 و 3 می توانند برای تزریق واکسن به مدرسه علاالدین بهشتی و همکاران نواحی 2 و 4 به پایگاه شهید فهمیده  مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید :