11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۹:۳۳:۵۰
کد مطلب:  1641282
معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش اقلید خبر داد:
برگزاری اولین جلسه پروژه مهر ۱۴۰۰

ظهیری معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش اقلید گفت: پروژه مهر نماد برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، راهبری و ارزشیابی در راستای حداکثر کارآیی و اثر بخشی است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اقلید، ظهیری دبیر کارگروه پروژه مهر آموزش و پرورش اقلید پروژه مهر را مهم ترین کار آموزش پرورش دانست و ادامه داد: برنامه‌ریزی و فراهم‌ کردن زمینه مناسب برای بازگشایی هر چه مطلوب تر مدارس، مهمترین هدف پروژه مهر است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی پروژه مهر خلق مدرسه ای شاداب و مهری با نشاط و ماندگار برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است که از این جهت پروژه مهر یکی از مهمترین پروژه های ملی در آغاز سال تحصیلی به‌شمار می‌آید و ما نیز باید آن را به نحو احسن برگزار نماییم.

ظهیری در ادامه بیان داشت: موارد ضعف باید اصلاح و موارد قوت باید تقویت شود تا خروجی و بازگشایی خوبی را برای سال تحصیلی جدید با توجه به شرایط حساس شیوع بیماری کرونا داشته باشیم.

وی در پایان سخنان خود نیز به تعیین مسئولیت‌های کارگروه‌های بازگشایی مدارس، زمانبندی جلسات پروژه مهر، صدور ابلاغ مسئولین کارگروه‌ها به‌همراه شرح وظایف آنان در این کارگروه پرداخت.

به اشتراک بگذارید :