9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۹:۳۵:۱۵
کد مطلب:  1641280
مدیر آموزش و پرورش فومن خبر داد؛
بیش از یک هزار فرهنگی در شهرستان واکسینه می شوند

ایوب بیتا مدیر آموزش و پرورش شهرستان فومن گفت: واکسیناسیون فرهنگیان در فومن از روز یکشنبه10مرداد آغاز می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان فومن، ایوب بیتا با اعلام این خبر گفت: واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان از روز یکشنبه 10 مرداد همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد.

وی با اشاره به افزایش گروه های سنی و شغلی مشمول تزریق واکسن کرونا در شهرستان تصریح کرد: جهت رفاه حال فرهنگیان و همچنین جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان، مقرر شد دبیرستان جامعه یاوری 2 فومن محل واکسیناسیون فرهنگیان باشد.

مدیر آموزش و پروش فومن با بیان این مطلب که از روز یکشنبه دهم مرداد ماه به مدت 2 هفته معلمان می توانند به مرکز واکسیناسیون آموزش و پرورش شهرستان مراجعه کنند، گفت: هر روز تعداد یکصد فرهنگی به مرکز واکسیناسیون فرهنگیان معرفی خواهند شد و نوبت دهی توسط عوامل اداری آموزش و پرورش شهرستان طی تماس تلفنی با مدیران مدارس و جهت اطلاع رسانی به همکاران واحد سازمانی صورت خواهد گرفت.

ایوب بیتا با اشاره به  واکسیناسیون بیش از یک هزار فرهنگی شاغل  در آموزش و پرورش شهرستان افزود: دبیرستان جامعه یاوری 2 شهرستان واقع در خیابان شهدا، جهت واکسیناسیون پذیرای فرهنگیان شهرستان خواهد بود.

گفتنی است بر اساس تفاهم بین وزارت بهداشت و درمان با وزارت آموزش و پرورش، تهیه لیست معلمان و نوبت دهی فرهنگیان بر عهده آموزش و پرورش و تامین، تهیه و تزریق واکسن بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود./ س ا

به اشتراک بگذارید :