15 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۶:۳۷:۵۹
کد مطلب:  1641242
آغاز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان هامون برعلیه ویروس منحوس کرونا
شهرکی: امیدواریم با واکسینه شدن تمامی جامعه بزرگ فرهنگی، شرایط لازم فراهم شود تا شاهد حضوری شدن فعالیت‌های آموزشی مدارس در سال تحصیلی جدید باشیم و از بی‌سوادی پنهانی که به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور بوجود آمده، جلوگیری شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هامون، در روز شنبه مورخ 1400/05/09، با حضور شهرکی مدیر آموزش و پرورش و وثوقیان رئیس شبکه بهداشت شهرستان، واکسیناسیون فرهنگیان هامون بر علیه ویروس کرونا در محل سالن ورزشی دبیرستان هدایت آغاز گردید.

شهرکی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بعد از تزریق واکسن گفت: با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر آغاز واکسیناسیون فرهنگیان کشور از عید سعیدغدیرخم، تعامل بسیار خوبی بین اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت شهرستان هامون به منظور انجام واکسیناسیون فرهنگیان منطقه شکل گرفت و امروز پایگاه تزریق واکسن به این عزیزان در محل سالن ورزشی دبیرستان هدایت افتتاح شد.

وی ادامه داد: مجموعه آموزش و پرورش شهرستان هامون دارای 900 پرسنل اداری و آموزشی می باشد که با هدف جلوگیری از ازدحام جمعیت، روزانه بین 75 الی 80 نفر براساس حروف الفبا برای تزریق واکسن به این پایگاه طبق اطلاع رسانی هایی که بصورت روزانه و مستمر صورت می پذیرد، مراجعه خواهند کرد.

شهرکی اظهار داشت: با توجه به درپیش رو بودن سال تحصیلی جدید و آسیب پذیری فرهنگیان عزیز، امیدواریم با واکسینه شدن تمامی جامعه بزرگ فرهنگی، شرایط لازم فراهم شود تا شاهد حضوری شدن فعالیت‌های آموزشی باشیم و از بی‌سوادی پنهانی که به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور بوجود آمده، جلوگیری شود.

به اشتراک بگذارید :