13 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۲:۱۵:۵۳
کد مطلب:  1640918
رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش خبر داد:
درخشش دانش آموزان استان قم در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری

58 دانش آموز از استان قم در مرحله کشوری سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور (جشنواره فردا) حائز رتبه شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، رئیس اداره فرهنگی و هنری استان قم علی بابایی اعلام کرد:  تعداد125910 نفر از دانش آموزان استان قم در مرحله ی آموزشگاهی این دوره از مسابقات فرهنگی هنری ثبت نام کرده بودند که با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا کلیه ی آثار دانش آموزان از طریق فضای مجازی و سامانه همگام به دبیرخانه استانی مسابقات ارسال گردید.

وی  افزود : این مسابقات در رشته های فیلم و هنرهای نمایشی، ادبی ، نقد ، هنرهای آوایی، رسانه و فضای مجازی و هنرهای دستی و تجسمی برگزار می شود که دانش آموزان  قمی  در این  رشته ها با سایر دانش آموزان کشور در مرحله ی نهایی به رقابت پرداختند.

دبیر استانی سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان(جشنواره فردا)  با اشاره به اینکه امسال برای اولین بار دانش آموزان متوسطه اول هم در مرحله ی کشوری حضور داشتند، اظهار کرد : دانش آموزان استان قم در مجموع با کسب 58 رتبه شامل: 8 رتبه اول، 13 رتبه دوم، 8 رتبه سوم و 29 رتبه برگزیده کارنامه ی درخشانی از خود به جای گذاشتندکه این مهم مرهون زحمات همکاران محترم و دانش آموزان عزیز در مدارس می باشد. 

دبیر استانی سی و نهمین جشنواره فرهنگی و هنری در پایان از همراهی و مساعدت های بی دریغ مدیر کل محترم استان جناب آقای شیخ الاسلام و راهنمایی ها ی معاون پرورشی و فرهنگی  استان جناب آقای حمزه ای و تلاش  همکاران  محترم حوزه پرورشی نواحی و مناطق  و کلیه ی همکاران شاغل در مدارس تشکر کرد و برای دانش آموزان برگزیده در مرحله کشوری آرزوی موفقیت کرد.

لیست اسامی را از اینجا مشاهده نمایید.

به اشتراک بگذارید :