11 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1640902
سید احمد عامری راد سرپرست آموزش و پرورش در مرکز واکسیناسیون فرهنگیان شهرستان مرودشت خبر داد:
4800 معلم شهرستان مرودشت طی هفته جاری واکسینه می شوند.

سرپرست آموزش و پرورش مرودشت از واکسیناسیون 4800 معلم شهرستان مرودشت، علیه کووید 19 در این هفته خبر داد./ سید احمدی عامری راد سرپرست آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونین و کادر اداری  جز اولین نفرات تزریق کننده واکنسن کووید  19 در این طرح بودند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مرودشت، سید احمد عامری راد سرپرست آموزش و پرورش با حضور در مرکز واکسیناسیون فرهنگیان ضمن خداقوت به کادر درمان، از واکسیناسیون 4800 معلم در شهرستان مرودشت علیه کووید ۱۹ در این هفته خبر داد.

سید احمد عامری راد بیان کرد: آموزش و پرورش مرودشت به عنوان ادارت پیش رو در استان، واکسیناسیون معلمان را در این هفته آغاز کرده است.

ایشان افزود: معلمان مقاطع مختلف با اولویت حروف الفبا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی واکسینه می‌شوند تا در مهرماه، بدون نگرانی مدارس بازگشایی شوند.

مهندس عامری راد سرپرست آموزش و پرورش مرودشت خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود با ارسال به موقع واکسن روزانه هزار نفر از فرهنگیان واکسینه شوند و پایان این هفته به تمام جامعه هدف این مدیریت دوز اول واکسن تزریق میشود و تزریق دوز دوم در شهریور ماه صورت می پذیرد.

شایان ذکر است سید احمد عامری راد سرپرست آموزش و پرورش مرودشت، اعضای شورای معاونین و کادر اداری  جز اولین نفرات تزریق کننده واکنسن کووید  19 در این طرح بودند.

به اشتراک بگذارید :