12 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۴:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1640748
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان:
۷۵ هزارو 669 دانش آموز در سامانه سیدا ثبت نام قطعی شدند

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان از ثبت نام قطعی ۷۵ هزارو 669 دانش آموز در پایه های ورودی اول ، هفتم ، دهم و میان پایه ها در سامانه سیدا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان ، ایرج بیت اللهی در جلسه ستاد ثبت نام استان ضمن تاکید بر ثبت نام کلیه دانش آموزان در پروسه زمانی تعریف شده اظهار نمود: جذب و ثبت نام قطعی و  به موقع  دانش آموزان در سامانه سیدا بسیار ضروری است .

وی گفت : تا کنون ۷۵ هزارو 669 دانش آموز در پایه های ورودی ( اول ، هفتم و دهم ) و همچنین میان پایه در سامانه سیدا ثبت نام قطعی شده اند .

مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان با اشاره بر نظارت ثبت نام دانش آموزان افزود: بازدید و نظارت بر روند ثبت نام دانش آموزان به منظور احصا چالش ها و مشکلات و ارائه راهکارهای لازم به منظور تسریع در روند ثبت نام دانش آموزان بسیار ضروری است که باید با جدیت دنبال شود .

وی همچنین با تاکید بر اینکه آموزش حق همه کودکان است اضافه کرد: با توجه به اینکه شناسایی و جذب کودکان بازمانده از تحصیل یکی از برنامه های مهم وزارت آموزش و پرورش است به گونه ای برنامه ای برنامه ریزی گردد که با استفاده از ظرفیت های موجود همه کودکان وارد چرخه آموزش گردند و از آموزش های لازم بهره مند شوند.

به اشتراک بگذارید :