19 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۱۱:۰۹:۵۲
کد مطلب:  1640708
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان:
حضور ۹ هزار آموزگاران دوره ابتدایی هرمزگان در دوره های آموزش قرآن کریم

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان گفت: ۹ هزار آموزگاران دوره ابتدایی هرمزگان در دوره های آموزشی روخوانی و روانخوانی ویژه آموزگاران دوره ابتدایی مشارکت داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، حوریه حاجی زاده در جلسه کارگروه استانی آموزش قرآن با تاکید برعملیاتی نمودن هدف 4 و راهکار 3-2 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اظهار کرد: تقویت شایستگی های اعتقادی، اخلاقی و حرفه ای مدیران و معلمان و تحکیم نقش الگویی آنان و فراهم آوردن سازوکارهای اجرایی برای مشارکت فعال و مؤثر معلمان در برنامه های تربیتی و فعالیت های پرورشی مدارس از مهمترین برنامه های آموزش و پرورش است.

وی گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده با اداره قرآن و عترت معاونت پرورشی اداره کل بیش از ۹هزار آموزگاران و مدیران دوره ابتدایی در دوره های آموزش قرآن کریم که در دو مرحله اجرا می گردد از آموزش های لازم برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: مرحله اول این دوره شامل آموزش روخوانی و روانخوانی و مرحله دوم آموزش صوت و تجوید است .

حاجی زاده گفت : دوره ها ، غیرحضوری در فضای مجازی بصورت قطبی در سه قطب مرکزی، شرق و غرب استان با حضور اساتید و مدرسین برجسته قرآنی دارالقرآن ها در تابستان و پاییز 1400 برگزار می گردد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان بیان داشت : از همه ظرفیت های درون سازمانی  و برون سازمانی به منظور کیفیت بخشی به این طرح استفاده می گردد.

به اشتراک بگذارید :